שמי עו"ד יפעת אבני, מגשרת ומאמנת אישית, מה שמכנים היום קאוצ'רית.
אף פעם לא אהבתי את המונח הזה, הוא תמיד נראה לי לא מדוייק, חסר, לא באמת מבטא את מה שמאמן מתמחה בו.
אבל לפני שאספר לכם מה לדעתי תפקידו של מאמן אספר לכם קצת עלי.
מגיל מאוד צעיר חשבתי שגילתי את ייעודי בחיים- להיות עורכת דין.
שנים רבות הושקעו במטרה במטרה זו, החל מלימודי תואר במשפטים ומנהל עסקים, התמחות במגזר הציבורי, מעבר לשוק הפרטי והתמקצעות בתחום הליטיגציה המסחרית- אזרחית ובפרט בתחום הבוררות והגישור.
10 שנים השקעתי בתחום הזה, יום יום, שעות על גבי שעות.
המקצוע הזה לימד אותי כל כך הרבה דברים טובים וייחודים שאין באמת דרך לפרט אותם, אומר בקצרה שהיכולת לחשוב לעומק, לדעת לשאול את השאלות הנכונות, להתפתח ביכולת קריאת המפה האנושית והמשפטית, הן עבור הצד אותו ייצגתי והן עבור הצד האחר. עוד הרבה יכולות התפתחו רבות במשך כל אותן עשר שנים.
לכל אורך הדרך, וזו אכן הייתה דרך ארוכה, ידעתי בלבי שאני… איך אומר את זה בפשטות? פשוט לא אוהבת להיות עורכת דין, הרגשתי שאני מאוד מתאימה למקצוע אבל הוא לא מתאים לי.
ידעתי, פשוט ידעתי שעריכת דין, היא תחנת ביניים, אומנם ארוכה מאוד, אבל היא רק תחנת ביניים. ידעתי שעריכת דין היא לא הסיבה (המקצועית) שבגללה אני בעולם הזה, יש תחום שבו אני אצליח להשפיע הרבה יותר, תחום שבו "שעות העבודה" לא יורגשו, תחום שבו היכולות, הכישורים והלימוד שנדרש כדי לדייק אותם, לפתח אותם, להעצים אותם, תחום שבו אהיה שמחה לקום כל יום בבוקר ולהתחיל לעבוד.
והתחום הזה הוא אימון, ליווי, הנחיה והובלת המתאמן לבירור ולימוד פנימי עמוק, שורשי, כנה ואמוני ותחום הגישור.
מסע הלימוד וצבירת הניסיון בתחום האימון והגישור נפרש על פני שנים רבות, בהם למדתי את תחום האימון לעומקו, במגוון קורסים, השתלמויות, סדנאות, הרצאות, קריאת מאמרים, קריאת ספרים, כתיבת מאמרים, לימוד היהדות ותורת הנפש לפי היהדות במשך שנים (לימוד שלא ייגמר לעולם) והרשימה רק ממשיכה.
מתהליך הלימוד הזה והניסיון המקצועי אותו רכשתי בתחום האימון למדתי הרבה דברים, אחד העיקרים שבהם הוא- שנפש האדם היא עמוקה, נסתרת, נדרשת ללימוד, להעמקה, לשאלת שאלות, לבירור רצונות, לאמונה ועוד כלים שמשפרים את איכות החיים, לא בתיאוריה אלא במציאות עצמה, במציאות הזוגית, במציאות ההורית, במציאות המקצועית ובכלל מישורי החיים.
האימון הוא אמצעי, דרך, לגילוי הנפש, לשאלת השאלות שמנחות את האדם לגילוי התשובות שנמצאות בלבו, בשכלו ובנפשו, דרך לגילוי הרצונות העמוקים ביותר וניהול הרצונות האלו בדרך הטובה והמיטיבה ביותר עם האדם.

בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים, במרכז הבינתחומי.
בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים B.A, התמחות מימון, במרכז הבינתחומי.
חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2010.
בוגרת קורס הכשרת בוררים, לשכת עורכי הדין.
בוגרת קורס גישור, לשכת עורכי הדין.
בוגרת קורס גישור במשפחה, לשכת עורכי הדין.
בוגרת קורס הכשרת מאמנים ברוח היהדות והקבלה- "טוב ומיטיב"
בוגרת סדנת "העולם לא יכול בלעדיך"
בוגרת קורס זוגיות לפי הקבלה
בוגרת סדנת "התבוננת"
לימודי יהדות וקבלה מזה כשבע שנים.