תמיד היו מגשרים בעולם, הראשון שבהם היה אהרון הכהן. עוד מימי קדם פנו אנשים למגשרים מתוך הבנה כי בידי המגשרים היכולת להקשיב, להבין ולשמוע גם את הדברים שנאמרים בין השורות, לאתר את הבעיה שבשורש הדברים, לזהות את הצרכים האמיתיים ולהביא את הצד האחר לידי הקשבה, הבנה וקבלה, בהליך דו כיווני ולהמשיך לעבר יחסים טובים יותר ומעניקים יותר.

כמי שעסקה בתחום עריכת דין הבנתי תוך זמן קצר כי ההליכים המשפטיים לא תמיד נותנים את התוצאה המספקת עבור הצדדים להליך ולעיתים רבות אף מותירה אותם מרוקנים, מותשים, מופסדים, מסוכסכים אף יותר ובעלי נזק כלכלי רב יותר משהיו בטרם פתיחת ההליך המשפטי.

גישור עבורי הוא ייעוד, שליחות שנועדה לסייע לבני הזוג להגיע להסכמות ולחפש את כל הפתרונות הישימים האפשריים בטרם פונים להליך גירושין.

בגישור המשפחתי אנו נפעל יחד לחפש אחר כל הפתרונות הנכונים עבור המשפחה שלכם תוך  בניית הסכמות משותפות, מילוי הצרכים של כל אחד מבני הזוג באמצעות שיחה פתוחה, הקשבה אמיתית והבנת בן הזוג וצרכיו.

גישור הינו הליך מהיר ויעיל המאפשר לבני הזוג, יחד ולחוד, להפוך את חייהם, הפרטיים והמשותפים עם בן זוגם, לחיים של שותפות אמיתית, נתינה, שמחה ובמילים פשוטות בניית עתיד משותף טוב יותר ומעניק יותר.