חשבתם למה קוראים לזה אימון?
למשל, באימון כושר מאמנים את המתאמן לעבוד נכון עם הגוף, לנשום נכון, להחזיק נכון, להרים נכון, לאמן את השרירים בצורה נכונה.
אותו מאמן כושר למד את מערכת השרירים והשלד של גוף האדם, את ההשפעה של התנועות על שרירי הגוף, מגוון של דרכים נכונות, יעילות ובריאות כדי להשיג כל תוצאה פיסית (הורדת משקל, עיצוב, פיתוח סיבולת לב ריאה).

אז מה בעצם מאמנים את המתאמן באימון אישי?
להקשיב לעצמו עד הסוף.
לכל אחד יש שיח פנימי שאותו הוא מנהל בינו לבין עצמו לא רק שיש איזה דילמה או בעיה לפתור, אלא שיח בכל דבר, בכל עניין, כל יום, רוב היום.
השיח הפנימי הזה הוא זה שמכוחו אנו פועלים, בוחרים את בחירות החיים הקטנות והגדולות, מחליטים החלטות ומייצרים דרכי התמודדות.
השיח הפנימי הזה מאפשר לנו בחירה בכל רגע נתון, מה אנחנו רוצים? מה אנחנו חושבים? מה אנחנו מרגישים? מה אנחנו מדברים? מה אנחנו עושים? הבחירות האלו מתרחשות בכל רגע, בכל אירוע או סיטואציה. הבחירות האלו מייצרות לנו את המציאות שאתה אנחנו חווים בכל רגע ורגע.
בשיח הפנימי הזה טמונות וחבויות שאלות שהתשובה עליהן יכולה לשנות חיים שלמים, תפיסות, אמונות.
התשובות לכל השאלות כבר קיימות – גילוי התשובות הוא בסיסו של תהליך האימון
מה עושים עם התשובות? קובעים מטרה- יעד- דרך וגם את הפעולות.

מה תפקיד המאמן?
להקשיב לכם, באמת להקשיב, למה שנאמר וגם למה שלא נאמר, לשאול אתכם את השאלות שעולות מהשיח הפנימי שלכם, לאמן אתכם בהקשבה עצמית מלאה, לסייע לכם לקבוע את המטרות, היעדים לתכנן את הדרך ולבצע את הפעולות.

אימון אישי זו חוויה- חווית למידת ה"אני"- חוויות ההקשבה העצמית
הכל נמצא בתוככם- כל מה שצריך זה להקשיב.
בואו לחוות, להקשיב לשיח הפנימי, לשאול את השאלות הנכונות, לרכוש את הכלים הנכונים